Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lada Samara -92

0 MKD

Shitet nga: Toni 06 Mar 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Regjistrimi
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Lada
Modeli
Samara
Prodavam Lada Samara, so atestiran plin. Ima mal defekt, inaku vo solidna sostojba, ima i kuka za prikolka. Cenata e mnogu, mnogu povolna.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione