Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LANCIA DELTA 1.6 M-JET 120KS 10/09 AUTO KODEKS

5 400 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AUTO KODEKS 23 Maj 10:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
PEUGEOT 207 SW 1.6HDI 80KW 10 AUTO KODEKS 4 150 ЕУР
ALFA 147 1.9JTDm 120KS NAVI KOZA AUTO KODEKS 3 300 ЕУР
CITROEN C4 1.6HDI 80KW -07 AUTO KODEKS 3 400 ЕУР
FIAT BRAVO 1.9JTDm 110KW -08 AUTO KODEKS 3 700 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Lancia
Modeli
Delta
NOV UVOZ OD ITALY SO EURO 5 MOTOR.

VOZILOTO MOZE DA SE KUPI PREKU MOGO KREDITI.

LANCIA DELTA 1.6 M JET 88KW 120KS PRVA REGISTRACIJA 2010GOD.PROIZVEDENA 12.2009GOD.
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.
OD OPREMA POSEDUVA:
KLIMA
ABS
ESP
AIR BEG
SERVO VOLAN
KOZEN VOLAN
KOMANDI NA VOLAN
FABRICKO CD
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
PARKING SENZORI-ZADNI
2 ORGINALNI KLUCA
ALUMINSKI BANDAZI
POLU KOZNI SEDISTA
ELEKTRIKA STAKLA
ELEKTRIKA OGLEDALA
I DR.

VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA VO SEKOJ POGLED.
PODVOZJE STEGNATO-KAMEN
MOTOROT RABOTI KAKO BENZINEC.
BEZ ZAMENI.

AUTO KODEKS SE NAOGA NA BULEVARD BORIS TRAJKOVSKI PRED PSS TEHNICKI PREGLED USJE I PRIMA MEBEL POZADI NOVATA PERALNA.
POVELETE CENETI KUPUVACI.
AUTO KODEKS
Продава Автомобили
Vizitoni faqen e biznesit tonë
БОРИС ТРАЈКОВСКИ 164 Tregoje në hartë
078229183
AUDI A6 2.7TDI 190KS 10 MOZE ZAMENA 12 500 ЕУР
FORD FOCUS 1.6TDCI 90KS UNIKAT  AUTO KODEKS 3 400 ЕУР
CITROEN C4 1.6HDI 90KS excluzive AUTO KODEKS 3 350 ЕУР
RENAULT GRAND SCENIC 1.9DCI 131KS  EURO5 6 300 ЕУР
Në fillim