Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lancia Ypsilon -99

1 900 EUR

Shitet nga: Orhan 23 Dhj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Lancia
Modeli
Ypsilon
Prodavam lancia ypsilon 99 godina benzin so super odlicna sostojba registracija ima uste 2 meseci klima ima elektrika na stakllo i taka natami kontakt telefon 071-325-616
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione