Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Land Rover Discovery -02

0 MKD

Shitet nga: Oliver 11 Jan 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Land rover diskovery 2.5 td52002godina se raboti na dzipot vo odlicna sostojba so 4novi gumi good year wragler zimski registriran so zelen karton dzipot.nema mana samo za seriozni kupuvaci.Bez zameni !!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione