Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Land Rover Freelander

0 MKD

Shitet nga: Stojanco 24 Shk 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Brod
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Se prodava LandRover 2009 godina servisiran redovno,garaziran od koga e kupen moze da se vidi vo sekoe vreme
Stojanco
071620000
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione