Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Land Rover Freelander top kola

0 EUR

Shitet nga: LAND ROVER 2.0 19 Qer 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Kolata e mnogu socuvana i na vreme servisirana..
Moze Zamena so pomala kola so vasa doplata ,za kes druga cena samo na lice mesto..
LAND ROVER 2.0
072658128
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione