Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Land Rover Freelander 1.8 -99

Shitet nga: Dzoko 02 Shk 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
voziloto e vo odlicna sostojba ima 4 novi gumi vgraden plin i plateni davacki do registracija.cena po dogovor
Në fillim