Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Land Rover TD 2.2

10 200 EUR

Shitet nga: Land Rover 21 Nën 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Se prodava odlicen Land Rover
Freelander TD 2.2
Full oprema
Odlicno socuvana

Uvezena od Svajcarija (mart 2019)
Na mak.tablici!
Bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja
Land Rover
079327124
Leaflet
Në fillim