Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Range Rover Sport 3.0

0 MKD

Shitet nga: Goran 14 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Land Rover
Se prodava RANGE ROVER SPORT HSE 3.0 so FULL OPREMA.
Kilometraza 32500
Godina na proizvodstvo 12.2017 garancijata vazi do 12.2020 od ovlasten servis
Gumi ima novi zimski i letni.
Napraven e FULL SERVIS vo 07.2020
Registriran e do 07.2021

Goran 070-275-173
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione