Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

The North Face i Vans DUKSERI Nabavni ceni

Shitet nga: Dukseri 09 Shk 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
GS 450
Original The North Face i Vans dukseri po nabavni ceni ostanati uste 7 broja. S,M,L,
Ne se kineski nitu pak kopija sieni se vo makedonski konfekcii za germanski pazar original 100%.
Pobrzajte
Dukseri
071349830
Në fillim