Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mini Cooper 1.6 Diesel

7 600 EUR

Shitet nga: Ciat 02 Dhj 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
MINI
Modeli
Cooper
Се продава Мини Куупер 2008 год

-1.6 Diesel
-Automatik
-Registrirano
-Zelen Karton
Në fillim