Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mini Cooper D 1.6 HDi -07 fastline

9 500 EUR

Shitet nga: MiniCooper 03 Shk 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
MINI
Modeli
Cooper
Kolata e registrirana cela godina , servisirano komplet , 4 novi gumi MS , fastline oprema , Climatronik , 2 klucovi , start stop system , el.prozori , 4 airbagi , so dalinsko kluc , Crna boja metalic , mnogu sacuvan so 120.000 pominati , 4 aluminski bandazi orginal od minicooper
MiniCooper
078458612
Leaflet
Në fillim