Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MINI Cooper

3 240 EUR

3 900 EUR

Shitet nga: Mirko 06 Jan 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
MINI
Modeli
Cooper
Mini cooper 1.6, prezacuvana , servisirana redovno , novi gumi . Bez nikakva mana. Bez zameni
Leaflet
Në fillim