Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mini Cooper

4 300 EUR

Shitet nga: Risto 18 Nën 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
MINI
Modeli
Cooper
Se prodava Mini Cooper ekstra socuvan na mk tablici, klima, greaci na sedista, ABS, ASC, servo, 4 novi gumi, bord kompjuter, Led, i uste mnogu oprema.. info na 078 818 080
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione