Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mini ONE D

5 500 EUR

Shitet nga: Robert 09 Maj 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
MINI
Modeli
One D
Mini One 1.4D, 2005, vo odlicna sostojba, 2 fabricki kluca, centralna brava, elektrika na prozori, ASP, ABS, surround ozvucuvanje, 4 novi zimski gumi (BF GOODRICH), 4 novi letni gumi (CONTINENTAL ECO TEC 4), registrirano do 04.2020, zelen karton, napraven redoven servis (maslo, filtri...)
Leaflet
Në fillim