Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mazda 2 1.4tdci 2005

3 000 EUR

Shitet nga: Marjan 11 Tet 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Brod
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mazda
Modeli
2
Mazdata e vo odlicna sostojba
Registrirana do 06.2021
Klima
Fabricko radio so komandi na volan
Potrosuvacka 4 l
Prostor okolu cenata na lice mesto
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione