Mazda 3

Shitet nga: Blerim 15 Tet 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë 6 850 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Maqedonase
Ngjyra: E zezë
Komuna: Likovë, Kumanovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: 3
Shes veturen është mir e rujtun e vozitur prej shoferi me pervoj gjitha serviset e kryme,ne gjendje te regullt mekanike dhe kozmetike.
Vetura posedon goma te veres qe po shifet ne fotografi dhe goma te dimrit me bandash metalike.
Mundeni te me kontaktoni edhe ne viber:004790801102
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim