Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mazda 3

4 500 EUR

Shitet nga: Mazda 24 Mar 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Mazda
Modeli
3
Kolata e vo odlicna sostojba,uvezena e od stranstvo ,registrirana do 2.2.2018 godina so zelen karton.Vredi da se vidi.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione