Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mazda 323 -00

2 000 EUR

Shitet nga: Mile 09 Shk 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mazda
Modeli
323
Kolata e vo odlicna sostojba se prodava hitno 076 712 914
Leaflet
Në fillim