Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mazda 5 2.0 Dizel Full Oprema Kompleten servis

5 200 EUR

Shitet nga: Nino 09 Mar 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mazda
Modeli
5
Prodavam Mazda 2.0 dizel 110 KS Full Oprema
ABS ESP Klimatronik, Komandi na volan, bord kompjuter 6 brzini.
Napraven kompleten servis ulje filtri, set kaisi, kocnici.
Registrirana do noemvri 2018.
Perfektno zacuvana vo odlicna sostojba nema potreba od nikakva investicija.
Moze zamena
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione