Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mazda 5 -06

3 999 EUR

Shitet nga: amdi Dje 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mazda
Modeli
5
Mazda 5 2.0 disel uvozena od CH.So servisna kniska registrirano do juni mesec 2020 so zelen karton.Vozena vo makedonia skoro 2 godini.Napraen e full service i je semnet rebrastni kais i gumici sve. Kolata e top vredi da se vidi.Koj vozil japonska kola znae sto e..Kontakt 070371578.
Oprema:
Klima tronic
7 sedista
Kozen enterier
Tempomat
Xsenon svetla
Aluminski bandasi
Novi letni gumi so dva para bandasi
Kuka vnesena na sobrakajna
Zatemni zadni stakla fabricki
Greaci na predni sedista
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione