Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mazda 626 -00

Shpallja e kompanisë Shitet nga: tehnoimpeks 04 Shk 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mazda
Modeli
626
prodazba na patnicko vozilo mazda 626 dizel
mozna e i zamena
telefon za kontakt 078 313 420 ace
telefon za kontakt 078 313 470 tome
tehnoimpeks
3172 750 3171304
Leaflet
Në fillim