Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mazda 626

1 300 EUR

Shitet nga: Koce 07 Gush 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mazda
Modeli
626
Во одлична состојба спремна за тахи, регистрирана до Јули 2019 со зелен картон со фул опрема. Тел број за контакт 071308789 Коце
Leaflet
Në fillim