Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAZDA CX-7

Shitet nga: СТАР МОТОРС 29 Nën 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mazda
Modeli
CX-7
СЕ ПРОДАВА CX-7.
-2008 ГОДИНА, СО ПОМИНАТИ 75.000КМ.
-БЕНЗИН СО ВГРАДЕН ПЛИНСКИ УРЕД
СТАР МОТОРС
076/33 66 55
Leaflet
Në fillim