Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mazda CX7

3 000 EUR

Shitet nga: Saso 22 Shk 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mazda
Modeli
CX-7
Prodavam mazda CX7 22dizel so desen volan za delovi moze i cela
Leaflet
Në fillim