Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mazda CX-7

12 500 EUR

Shitet nga: Aleksandar Gorgiovski 11 Shk 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mazda
Modeli
CX-7
Автомобилот јас сам си го донесов од Австрија , проверен во Австрија купен од физичко лице, ја регистриравме е на Македонски таблици технички и регистрација до февруари 2021
Зелен картон исто така до февруари 2021
Има камера за рикверц
Греалки на предни две седишта
Кожна гарнитура
Странични сензори за престројување
Моментално на зимски гуми но има и 4 летни гуми од кои само две се на бандаши две се без бандаши
Фамилијарен автомобил идеален за со деца
Доста комотен
Проверен во Мазда за сите сервиси на возилото и следен сервис би требало да биде на 172000 моментално им 160000 км поминато
Aleksandar Gorgiovski
070333941
Leaflet
Në fillim