Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes A 140 1.4 atestiran plinski ured

2 000 EUR

Shitet nga: xxx 23 Tet 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 140
Prodavam Mercedes A 140 1.4 motor 85 ks 1999 god so atestiran plinski ured , klima , novi gumi


1. mob : 078-852-317
2. mob : 078-245-576
Leaflet
Në fillim