Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz A class 140

1 150 EUR

Shitet nga: .... 05 Tet 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 140
Mercedes a clas 140 benzin mala potrosuvaca, reg cela godina + zelen karton, 4 novi zimski gumi, servis.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione