Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes A 160 CDI Elegance -01

Shitet nga: Stojan 27 Shk 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Berovë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
A 160
MERCEDES A160 CDI 2001g NEW FACE

OD OPREMA POSEDUVA

- ESP
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- KLIMA URED
- ELEKTRIKA NA PROZORI
- GREACI VO SEDISTA
- MANUELEN MENUVAC
- CD Radio

Registrirana do 21.11.2016
Vinetka
3 Kluca
Leaflet
Në fillim