Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES A 160CDI

5 000 EUR

Shitet nga: eni 17 Gush 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
A 160
Uvezen od Germanija so vozenje so orginalna kilometrazha vo mnogu dobra sostojba so full oprema so 3 kluca.
Leaflet
Në fillim