Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes A160 extra sostojba -00

Shitet nga: Borce 09 Shk 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Regjistrimi
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
A 160
Voziloto e so ful oprema a ima i vgraden plinski ured vredi da se vidi
Leaflet
Në fillim