Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz A170 CDI -98

2 500 EUR

Shitet nga: Sazan 28 Nën 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
A 170
Kolata e vo odlicna sostojba,generalen servis e napraveno na 234000 km(zamajacot,lamela,potisna ploca,ulje filteri,amortizeri,gurtni)
Elegance model
130 PS ima kolata,
ima plus 4 zimski gumi
Za poveke informaci 076278118
Leaflet
Në fillim