Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz A 170

3 400 EUR

3 800 EUR

Shitet nga: Кузманоска Наташа 23 Maj 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 170
Мерцедес А 170 CDI , 2003 год во одлична состојба ,редовно сервисиран .контакт тел 075286698
Кузманоска Наташа
075 286698
Leaflet
Në fillim