Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes A 170 cdi -98

0 MKD

Shitet nga: BUKI 07 Mar 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
A 170
Prodavam Mercedes A170 cdi uvezen od svajcarija napraen kompleten servis 4 novi gumi klima
registriran,Kolata e vo odlicna sostojba i vredi da se vidi...
Moze zamena za kesh dobra cena
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione