Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes A170 poluautomatik

0 MKD

Shitet nga: Stefan 24 Maj 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 170
Prodavam Mercedel A170.
Kilimetraza: 282 700km
Registrirana do 17.10.2020
Kolata e vo odlicna sostojba!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione