Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES A 170

2 600 EUR

Shitet nga: DjONi 17 Shk 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 170
Servisirano e sega, registracija vazi do 2019godina Januari.Gumi Mishelinki novi,VO odlicna sostojba,ima pominato 193000km.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione