Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz A170 CDI

2 070 EUR

2 300 EUR

Shitet nga: Zzzzz 15 Jan 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
A 170
Prodavam Mercedes a170 cdi 2001 god vo odlicna sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme, od oprema poseduva
*Klima
*Vebasto
*Elektronika na prozori
*Novi gumi
Okolu cenata dogovor na lice mesto
Telefon : 078-852-317
Leaflet
Në fillim