Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES A 170 CDI -99

3 100 EUR

Shitet nga: MERCEDES A-CLASS 27 Nën 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 170
MERCEDES A 170CDI
KOMPLET SERVISIRAN
NOVI ZIMSKI GUMI
REGISTRIRAN

VREDI DA SE VIDI

KONTAKT: OD 9h DO 17h
MERCEDES A-CLASS
044 371 324
Leaflet
Në fillim