Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes A 170 CDI -03

3 500 EUR

Shitet nga: alekso 08 Gush 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 170
Продавам мерцедес А 170 цди со фул опрема.Произведен 11 месец 2013 год.
Leaflet
Në fillim