Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz A 180 CDI 2.0 -06

Shitet nga: Aleksandar 24 Nën 02:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 180
Kolata e uvezena od Germanija, redovno servisirana poveke informacii tel: 077 505 975
Aleksandar
077 505 975
Leaflet
Në fillim