Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz A 180

4 000 EUR

4 600 EUR

Shitet nga: Bojan 05 Tet 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 180
Se prodava Mercedes A 180, proizveden 2008 godina, registrirana i zelen karton do 01.2020. So komplet letni i zimski gumi, vo odlicna sostojba.
Leaflet
Në fillim