Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES-BENZ A180

4 500 EUR

Shitet nga: Tihomir 04 Nën 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
A 180
Се продава Mercedes A180 во одлична состојба
2004 година, дизел, регистрација до 10.10.2019 година.

Leaflet
Në fillim