Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes A200 CDI Avantagrde

4 600 EUR

Shitet nga: Dime 28 Nën 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 200
Se prodava Mercedes A200 CDI Avantgarde so full oprema i napraven komplet servis , registirano cela godina do 11 mesec 2019 god.
Leaflet
Në fillim