Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz Vito 115 CDI Extra long

7 500 EUR

Shitet nga: Miki 22 Nën 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava Mercedes Vito 115 CDI - Extra long 8+1 sedista - 2004 godina - registrarano do 18.10.2020 so zelen karton - avtomatski menjac
Ima multimedia so navigacija
Leaflet
Në fillim