Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes 124 3000ks dizel

1 200 EUR

Shitet nga: Dejan 24 Maj 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Se prodava Mercedes 124-ka 3000 kubika dizel cena po dogovor za podetalni informacii javete se na 076200534 registriran vo vozna sostojba
Leaflet
Në fillim