Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDEZ BENZ 190E -98 CENATA NE FIKSNA

1 450 EUR

Shitet nga: Zlate 09 Shk 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
190
Мерцедесот е во одлична состојба вреди да се види.
МОЖНА Е И ЗАМЕНА ЗА ЛАДА НИВА
Leaflet
Në fillim