Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES 190D -92

1 650 EUR

Shitet nga: Dejan 12 Pri 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Resnjë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
190
Mercedes 190
Dizel regristriran cela godina so zelen karton kolata e vo odlicna sostojba Za poveke 077695955
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione