Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes 190 -91

Shitet nga: Ivica 09 Shk 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
190
Mercedesot e vo vozna sostojba,malku e cuknat,motorot e grom pali vozi, C 220 D obicen.
So malku pari da se sredi i vozi..
Leaflet
Në fillim