Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes E200 CDI -03

5 500 EUR

Shitet nga: Lidija 16 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
Se prodava Mercedes E 200 CDI 2003 godina classic verzija.
Za dopolnitelni informacii kontaktirajte ne na
075444334
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione