Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes C 200 -01

4 390 EUR

Shitet nga: Mercedes 30 Sht 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
Se prodava Mercedes c200 cdi 2001g reg do 09/2017vo odlicna sostojba so full oprema vredi da se vidi
Mercedes
071 234 337
Leaflet
Në fillim